KONST / Litografier / Färglitografi 16165055
nr 1616 5055
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Signerad, numrerad 267/360, Blidösund. Färglitografi, bildmått: 35x52 cm, yttermått inklusive ram: 53x69 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:50:14
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren